B-tým: TJ Nespeky B – TJ Jawa Divišov 5:5 (3:1)

Doslova infarktový zápas sehrálo naše béčko v rámci 2.kola Okresního přeboru. Přitom to dlouho na žádné drama nevypadalo. Již v 7.min jsme šli do vedení po gólu Vojkůvky, stejný hráč se prosadil i ve 20.min, a na 3:0 zvyšoval ve 28.min Mustapha po hezké přihrávce Čalouna. Hosté měli taky své šance.  V 19.min trefil Jakub Breburda tyč, nicméně gólovou radost si užili pouze ve 29.min, když po akci středem hřiště snížil na 3:1 divišovský Matěj Vondrák.

Druhý poločas to byla přehlídka velkých šancí. Hned v úvodu druhé půle předvedl parádní zákrok Židlík, který vytěsnil nebezpečnou střelu na roh. O pět minut později jsme měli štěstí, neboť Marek Vašírovský zakončoval na přední tyči těsně vedle. Na druhé straně byl střelecky velmi aktivní Mustapha. V 50.min a v 54.min trefil dvakrát břevno. Ale v  59.min už jsme vedli opět o tři góly. Na 4:1 zvýšil Petr Čaloun. V tu chvíli o našem vítězství asi nikdo nepochyboval. Jenže dvacet minut před koncem snížil na 4:2 Matěj Bárta, v 75.min dostal Tomáš Rosenvald druhou žlutou a hosté dohrávali zápas v početní výhodě. Přesilovku využili hned z prvního útoku a v 78.min vstřelil kontaktní gól starší z bratrů Vondrákových – 4:3. V 87.min se odehrál nešťastný moment pro brankáře hostí. Petr Campodonico ve snaze odkopnout míč si sám způsobil velmi bolestivé zranění v oblasti kolene a zápas pro něj předčasně skončil. Do té doby byl pro svůj tým velikou oporou a předvedl několik parádních zákroků. Přejeme brzké uzdravení a rychlý návrat do branky. Do konce zápasu zbývalo cca 5 min včetně nastavení. Již v nastaveném čase vyrovnal na 4:4 Matěj Vondrák a hosté cítili, že by mohli dotáhnout neuvěřitelný výsledkový obrat. Jenže obrovskou euforii rozpoutal ve 3.minutě nastavení Petr Čaloun, který svým druhým gólem vrátil našemu týmu vedení 5:4. Jenže jak se následně ukázalo, tak to nebylo vše. V 5. nastavené minutě poslali hosté střílený centr před naší branku, na přední tyči ho nešťastně tečoval náš hráč, a výsledek 5:5 byl na světě. Bezprostředně po tomto gólu rozhodčí zápas ukončil.