A-tým: TJ Nespeky – Bohemians Praha U18  2:1 (1:1)

Narychlo domluvené přátelské utkání sehrálo naše áčko ve středu 16.8 s dorosteneckým týmem pražské Bohemky, převážně s kategorií U18. Utkání mělo oboustranně velmi dobrou úroveň. Mladí kluci z Bohemky nám názorně ukázali, jak se hraje moderní fotbal a po většinu zápasu měli mírnou herní převahu.  Pro diváka to bylo velmi zajímavé a rychlé utkání. Jsem si jist, že se všem muselo líbit.

Bohemka vedla od 13.min 0:1, nicméně šancí měla daleko více. Několik skvělých zákroků předvedl i náš gólman Lukáš Vašák, a tak se skóre dlouho neměnilo. Až ve 44.min se trefil Josef Petlička, a těsně před odchodem do kabin vyrovnal na 1:1.

Do druhého poločasu udělali trenéři celou řadu změn, neboť měli k dispozici cca 20 hráčů. Zpočátku měla Bohemka stále navrch, ale s postupem času se hra vyrovnala, a šance přicházely na obou stranách. Vítězný gól nakonec vstřelil Dominik Grossmann, který rozhodl o našem vítězství 2:1.

Pokud vše dobře dopadne, tak se s tímto mladým týmem potkáme ještě jednou, a to v rámci zimní přípravy v Praze na UMT.

Více foto ze zápasu najdete zde: https://eu.zonerama.com/rublic/Album/10229051