A-tým: SK Čechie Uhříněves – TJ Nespeky 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Áčko sehrálo druhé přípravné utkání. Ve středu 26.7 od 18:30 hod hrálo s účastníkem Pražského přeboru v Uhříněvsi. Opět se hrálo 3×30 min a oba týmy prostřídaly velký počet hráčů. Zápas byl relativně vyrovnaný, nicméně více střeleckých příležitostí měli domácí. V úvodní třetině jsme se dostali do vedení po rohovém kopu, když z blízka dorážel Kuba Melichar 0:1. Druhá a třetí část již gólově vyzněla lépe pro domácí. Cca v 55.min soupeř vyrovnal z penalty, a v závěrečné třetině jsme po nepřesně rozehrané standardní situaci ztratili míč, soupeř přešel do přečíslení tři na dva a gólem na 2:1 rozhodl o svém vítězství.

Sestava: Vašák L., Drážek V. – Snishchuk   Y., Hronek L., Melichar J., Pešta D., Bredler J., Hudec D., Tarasov I., Rosenvald M., Petlička J., Klauz M., Maršoun L., Máca T., Balata V., Vojkůvka R., Toman J., Randa A., Šmejkal P.;

Góly: Melichar Jakub