B-tým: TJ Nespeky B – FK Týnec n. Sáz. 0:6 (0:2)

Týden, co týden se potýká naše béčko s personální problémy a ani tentokrát, v rámci 23.kola, tomu nebylo jinak. V domácím prostředí jsme hostili Týnec, který se sedm kol před koncem stále pohybuje v pásmu ohroženého sestupem, ale na hřišti to vůbec nebylo vidět. Hosté od úvodních minut byli jasně lepší a zaslouženě vysoko vyhráli. Poté, co hosté v úvodu neproměnili několik šancí, tak si po čtvrthodině hry pomohli ze standardní situace. Na centr z volného přímého kopu si na zadní tyči naběhl Dominik Šejstal a vstřelil první gól – 0:1. V závěru poločasu se hosté prosadili ještě jednou. Ve 43.min poslal střílený centr před naší branku Karel Laurich, náš gólman čekal teč nabíhajícího spoluhráče, ale míč nešťastně propadl do naší branky – 0:2.

V úvodu druhého poločasu měl jednu z mála našich šancí Míla Klauz, ale toho vychytal týnecký gólman Josef Oršl. V 51.min nás soupeř vyškolil z rychlosti a jednoduchosti. Po pravé straně utekl Jakub Jordan a poslal střílený míč do toho nebezpečného prostoru mezi brankářem a obranou. Tam se nejdříve dostal jeho spoluhráč Jakub Vavrek a bylo to 0:3.  V 59.min proměnil své sólo Vavrek a navýšil vedení na rozdíl čtyř branek. O čtyři minuty později se hosté prosadili po rohovém kopu a šestý gól přidali v 89.minutě.