A-tým: TJ Nespeky – Povltavská FA B 1:0 (1:0)

Áčko pokračuje v solidních výkonech a v rámci 11.kola si udrželo domácí neporazitelnost a udrželo si první příčku v soutěžní tabulce. Jedinou a vítěznou branku vstřelil již v první minutě Tadeáš Nikrmajer, který se trefil z volného přímého kopu. Šancí na vyšší rozdíl ve skóre jsme měli relativně dost, ale pojistku v podobě druhého gólu jsme už nepřidali.

Krásná rána. Nikrmajer sestřelil Povltavskou už ve druhé minutě

Fotbalisté Nespek dál vedou krajský přebor. V domácím prostředí dokázal tým trenérů Milana Knížka a Petra Králíčka porazit B tým Povltavské fotbalové akademie. Stačil k tomu jediný gól v úvodu zápasu.

Nespeky měly velmi dobrý vstup do zápasu. „Dali jsme rychlý gól z trestného kopu, asi z dvaceti metrů. Hned z úvodní rozehrávky jsme se dostali na polovinu soupeře, kde nás hosté faulovali,“ okomentoval Petr Králíček jedinou branku zápasu, kterou vstřelil Tadeáš Nikrmajer.

Rychlé vedení Nespeky neukolébalo, dál hrály aktivní fotbal. „Mohli jsme zvýšit vedení, měli jsme další šance, jenže jsme je neproměnili. I tak jsme utkání dovedli do vítězného konce, za což patří všem velký dík,“ pochválil tým trenér Králíček.

Rezervní tým Povltavské si podle slov domácího trenéra gólovou příležitost nevypracoval. „Myslím si, že jsme utkání měli úplně pod kontrolou a do žádných výraznějších šancí jsme soupeře nepustili. Sice jsme vyhráli jen 1:0, ale tři body jsou tři body a máme je v tabulce připsané,“ zakončil Králíček.

Branka: 2. Nikrmajer. Rozhodčí: Zíka – Svoboda, Pejša. ŽK: 2:3. Diváci: 80.

Nespeky: Drážek – Kotek (80. Čaloun), Melichar, Hronek, Braný, Bredler (89. Buruan), Nikrmajer, Turek (63. Klauz), Skalický, Snishchuk, Petlička.