A-tým: Viktoria Vestec – TJ Nespeky 2:4 (2:0)

Ve středečním podvečeru jsme sehráli pohárové utkání ve Vestci s místním A mužstvem hrající o soutěž niž, A třídu. V prvním poločase padly dvě branky, obě do naší sítě. My jsme naopak své šance zahazovali. Druhý poločas byl v naší režii. Mezi 53 a 65 minutou jsme své šance, již proměnili a otočili utkání. Dvakrát se trefil Petr Srb a jednou Petr Čaloun. Poslední branku v utkání vstřelil v 85 minutě náš Filip Bílek a stanovil tím konečný výsledek 2:4 a postup do dalšího kola.

Utkání hodnotil Petr Novotný, as. trenéra TJ Nespeky: „Ve středečním horkém podvečeru jsme se pomalu rozjížděli a v prvním poločase nebylo znát, že hrajeme o soutěž výš. Domácí hráli jednoduchý fotbal v podstatě jenom nakopávali dlouhé míče za naší obranu a my jste s tím měli určité problémy. Ani kombinační hra nám moc nevycházela na menším hřišti. Přesto jsme se dostali minimálně do tří gólových šancí, kdy jsme mohli skórovat. Naopak domácí mužstvo své šance proměnilo po našich individuálních chybách. Druhý poločas byl z naší strany ve všech činnostech kvalitnější. Hlavně jsme začali proměňovat své šance a utkání otočili. Klukům je potřeba za druhý poločas poděkovat.“