A-tým: TJ Nespeky – AFK Tuchlovice 1:5 (1:2)

Šesté utkání letošní sezóny nespecké áčko nezvládlo, a na domácím hřišti prohrálo vysoko 1:5. Soupeř se dostal do dvougólového vedení, ale těsně před poločasem snížil na 1:2 Miroslav Grobár. Druhý poločas začaly lépe Nespeky, ale vyrovnávacího gólu se nedočkaly, naopak v 55.min fauloval v pokutovém území Hronek, a soupeř z penalty zvýšil na 1:3. V závěru utkání přidali hosté  ještě další dva góly a uzavřeli na konečných 1:5. Pokračovat ve čtení „A-tým: TJ Nespeky – AFK Tuchlovice 1:5 (1:2)“

A-tým: SK Poříčany – TJ Nespeky 2:3 (0:0)

Velmi divoký závěr mělo utkání SK Poříčany – TJ Nespeky. Dle zápisu o utkání byl stav 10 minut před koncem bezgólový 0:0. Ale pak jsme si dali vlastní gól, a o minutu později jsme dostali další. Poříčany v tu chvíli vedly 2:0. Ale stačily pouhé dvě minuty na to, aby Tomáš Síkora a Filip Bílek vyrovnali na 2:2. V poslední 90.minutě strhnul vedení na naši stranu Martin Turek a rozhodl tak o našem vítězství 2:3.  Komentář k utkání se připravuje. Pokračovat ve čtení „A-tým: SK Poříčany – TJ Nespeky 2:3 (0:0)“

U15: Nespeky / Poříčí – Neveklov / Jablonná 17:2 (13:0)

V prvním mistrovském utkání hostili starší žáci Nespek a Poříčí sdružený tým Neveklova a Jablonné. Rozdíl ve výkonosti hráčů byl veliký, a tak se domácí hráči dostali velmi rychle do vedení a postupně skóre narostlo až na 13:0. Nejčastějším střelcem byl Kryštof Rosenvald, který v úvodních 20-ti minutách nastřílel pět gólů. Ve druhém poločase již kvalita hry opadla a projevilo se to i na skóre. V závěru utkání hosté z Neveklova dvěma góly snížili na konečných 17:2. Pokračovat ve čtení „U15: Nespeky / Poříčí – Neveklov / Jablonná 17:2 (13:0)“

A-tým: Viktoria Vestec – TJ Nespeky 2:4 (2:0)

Ve středečním podvečeru jsme sehráli pohárové utkání ve Vestci s místním A mužstvem hrající o soutěž niž, A třídu. V prvním poločase padly dvě branky, obě do naší sítě. My jsme naopak své šance zahazovali. Druhý poločas byl v naší režii. Mezi 53 a 65 minutou jsme své šance, již proměnili a otočili utkání. Dvakrát se trefil Petr Srb a jednou Petr Čaloun. Poslední branku v utkání vstřelil v 85 minutě náš Filip Bílek a stanovil tím konečný výsledek 2:4 a postup do dalšího kola.

Pokračovat ve čtení „A-tým: Viktoria Vestec – TJ Nespeky 2:4 (2:0)“

B-tým: TJ Nespeky B – FK Soběhrdy 1:2 (0:1)

Ač byl úvod zápasu poněkud rozpačitý, a rozdíl mezi okresním přeborem a III. třídou byl více než patrný, tak s postupem času zápas gradoval a zejména ve druhém poločase to byla celkem zajímavá podívaná. Bohužel zápas, který byl do posledních minut otevřený, a domácí Nespeky si určitě nezasloužily prohrát, tak rozhodující branku vstřelil v 88.min hostující hráč Michal Bohata. Rezerva Nespek, která hrála od 20.min v početní nevýhodě, tak prvním zápase smolně prohrála 1:2. Pokračovat ve čtení „B-tým: TJ Nespeky B – FK Soběhrdy 1:2 (0:1)“

TJ: Vidláci – Lufťáci 2024

Každoročně se v Nespekách na Posvícení koná souboj místních „Vidláků“ proti pražským „Lufťákům“. Tato akce se těší velké oblibě a troufám si tvrdit, že letos přilákala více diváků, než např. zápas krajského přeboru. Obě party věnují přípravám hodně času a výsledek vždy stojí za to. Je moc hezké sledovat toto vzájemné „špičkování“ místních spoluobyvatel. Vidláci, v podobě klaunů a šašků se letos utkali s bojovníky křižácké výpravy. A jak už tomu bývá, souboj to byl opět velmi vyrovnaný a o vítězství musely rozhodovat penalty. Pokračovat ve čtení „TJ: Vidláci – Lufťáci 2024“

A-tým: TJ Nespeky – Tatran Sedlčany 5:3 (2:1)

Zápas áčka rozhodně nenudil, ba naopak. V rámci třetího kola krajského přeboru se v Nespekách hrálo divácky velice zajímavé utkání, ve kterém padlo celkem 8 gólů. Nejprve se Nespeky dostaly do rychlého vedení, v 11.min to bylo 2:0, ale soupeř zápas otočil a v 65.min vedly naopak hosté 2:3. Jenže v rozmezí mezi 67. až 78.min vstřelily Nespeky tři branky a pohodlně dokráčely za třetím letošním vítězstvím. Pokračovat ve čtení „A-tým: TJ Nespeky – Tatran Sedlčany 5:3 (2:1)“

B-tým: TJ Nespeky B – Jiskra Struhařov 1:11 (1:8)

Tvrdý střet s realitou poznalo naše „béčko“ v zápase 1.kola Poháru OFS Benešov, když jsme na domácím hřišti hostili Jiskru Struhařov. Se stejným mužstvem jsme se v minulé sezóně utkali dvakrát, a v obou případech se nám podařilo zvítězit. Tentokrát ovšem byla situace úplně jiná. Naše mužstvo doznalo po minulé sezóně hodně změn, mimo jiné skončil trenér a několik dalších hráčů a naše rezerva se tak tvoří relativně nově. Pokračovat ve čtení „B-tým: TJ Nespeky B – Jiskra Struhařov 1:11 (1:8)“

A-tým: SK Doksy – TJ Nespeky 1:2 (0:1)

Po prohře v Čáslavi a domácím vítězství se Sokolem Libiš odjíždělo naše áčko k svému třetímu utkání krajského přeboru do Doks.  Utkání bylo velmi vyrovnané, ale výsledkově vyznělo lépe pro nás. V prvním poločase se trefil Martin Turek a od 34.min jsme vedli 0:1. V 81.min domácí vyrovnali, ale hned o minutu později vrátil vedení našemu týmu Filip Bílek a upravil na konečných 1:2. Pokračovat ve čtení „A-tým: SK Doksy – TJ Nespeky 1:2 (0:1)“

A-tým: TJ Nespeky – Sokol Libiš 3:1 (2:0)

Ve středu 14.srpna se předehrávalo kompletní 15.kolo HDT.cz Krajského přeboru. Zápas se hrál za extrémního počasí, kdy rtuť teploměru celý den atakovala hodnotu 35°C. Náš tým si s náročnými podmínkami poradil o něco lépe, a zaslouženě zvítězil. V prvním poločase jsme na velké šance vyhráli 3:1 a díky vysoké efektivitě byl poločasový výsledek 2:0. První velkou šanci měl ale po standardní situaci náš soupeř. V 17.minutě naštěstí hlavičkoval kapitán hostí Jakub Moravec těsně vedle. Pokračovat ve čtení „A-tým: TJ Nespeky – Sokol Libiš 3:1 (2:0)“