A-tým: FK Čáslav – TJ Nespeky 2:0 (1:0)

První mistrovské utkání v novém ročníku krajského přeboru jsme sehráli v Čáslavi s mužstvem, které také sestoupilo z divize. Od první minuty bylo domácí mužstvo lepším týmem ve všech činnostech. Po sérii rohových kopů jsme inkasovali hned v úvodu utkání, kdy zůstal osamocený hráč v pokutovém území a pohodlně zakončil. Naše hra se začala zlepšovat okolo 20 minuty, kdy měl dvě obrovské šance Máca, ale vždy ho zradil v rozhodující chvíli první dotek. Pokračovat ve čtení „A-tým: FK Čáslav – TJ Nespeky 2:0 (1:0)“

A-tým: TJ Nespeky – ABC Braník 6:0 (2:0)

Generálku na mistrovské utkání naše áčko zvládlo. Do Nespek k poslednímu přípravnému utkání přijelo mužstvo ABC Braník, které po sestupu z Pražského přeboru bude v následující sezoně hrát 1.A třídu. První poločas byl vyrovnaný, a obě mužstva zahodila několik šancí. Nejprve nás po dvou individuálních chybách mohl potrestat soupeř, kdy náš obránce otálel s rozehrávkou. Pokračovat ve čtení „A-tým: TJ Nespeky – ABC Braník 6:0 (2:0)“

A-tým: TJ Nespeky – FC Slavoj Vyšehrad 2:0 (1:0)

Utkání s dalším účastníkem Pražského přeboru, který do posledních kol bojoval o postup do divize se nám vcelku vydařil. V prvním poločase jsme byli spokojeni s dobrou kombinační hrou a přechodem do ofenzivní části hry. Zvlášť střed hřiště byl z naší strany kvalitní. Dobrá hra přinesla i vedení, kdy se prosadil po hezké přihrávce dobře hrající Teo Máca. Pokračovat ve čtení „A-tým: TJ Nespeky – FC Slavoj Vyšehrad 2:0 (1:0)“

A-tým: Turnaj v Dubči „Sláva CUP 2024“

V průběhu jara jsme dostali pozvánku na letní turnaj v Dubči, pod názvem Sláva CUP. V prvním utkání nás čekal letošní vítěz Pražského přeboru a současně nováček nového ročníku divize, mužstvo Přední Kopaniny.

My jsme měli před turnajem problém se složením mužstva vzhledem k odchodu několika hráčů. Naopak příchod nových hráčů nebyl ještě před turnajem potvrzen. Přesto se nám podařilo mužstvo před turnajem doplnit. Pokračovat ve čtení „A-tým: Turnaj v Dubči „Sláva CUP 2024““

A-tým: TJ Nespeky – SK Kladno 0:3 (0:2)

Zápas dvou týmů z opačných konců tabulky vyzněl jednoznačně pro soupeře, který v zápase dominoval. Ve 14.min se po zpětné přihrávce Houhy prosadil nejlepší střelec Divize B Matěj Šnobl – 0:1. V závěru poločasu přidal druhý gól Dominik Šíma, který se trefil levačkou na zadní tyč – 0:2. Naše jediné dvě gólové šance přišly v úvodu druhého poločasu, ale první neproměnil Petr Čaloun, a o 5 min později trefil Maršoun pouze břevno. V 72.min po chybě v naší rozehrávce uzavřel na konečných 0:3 opět Matěj Šnobl. Pokračovat ve čtení „A-tým: TJ Nespeky – SK Kladno 0:3 (0:2)“

A-tým: FK SEKO Louny – TJ Nespeky 1:2 (0:2)

V rámci 28.kola se utkaly dva týmy z pásma ohroženého sestupem. Patnácté Louny hostili čtrnácté Nespeky. V prvním poločase měli více ze hry domácí, ale krom standardní situace z 23.min, kterou ale stejně zastavil praporek pomezního, si žádnou vyloženou šanci nevytvořili. Ve 35.min jsme zahrávali rohový kop a odražený míč uklidil do branky Lukáš Hronek – 0:1. V závěru poločasu posoudil hl. rozhodčí skluz Ladislava Jamricha jako nebezpečný a nepřiměřený, a domácího hráče ve 42.min vyloučil.  Ještě před odchodem do kabin se po centru Klauze prosadil David Pešta, a hezkým gólem zvýšil na 0:2. Pokračovat ve čtení „A-tým: FK SEKO Louny – TJ Nespeky 1:2 (0:2)“

B-tým: TJ Nespeky B – Jiskra Struhařov 1:0 (0:0)

Přestože zápas „béčka“ skončil hubeným výsledkem 1:0, tak od první minuty bylo utkání velmi zajímavé, a bylo na co koukat. Krátce po zahájení utkání zahrál v pokutovém území rukou hostující Kabát, a rozhodčí Štika ukázal hned v první minutě na penaltový puntík. Bohužel Hamajda pokutový kop neproměnil. Následně se střídaly velké gólové šance na jedné i na druhé straně. Nicméně v tomto utkání si zaslouží největší slova uznání především oba gólmani. Byl to takový souboj generací, na jedné straně 20-ti letý Michael Frýdl, a na straně Struhařova nestárnoucí Pavel Pessr, který v den zápasu oslavil 45.narozeniny.  Pokračovat ve čtení „B-tým: TJ Nespeky B – Jiskra Struhařov 1:0 (0:0)“