A-tým: MFK Dobříš – TJ Nespeky 3:1 (0:1)

V rámci 12.kola hostila předposlední Dobříš třetí Nespeky. Dle zápisu o utkání se do vedení dostal tým Nespek, když se v 10.minutě prosadil Petr Šmejkal. Krátce po zahájení druhého poločasu vyrovnal domácí hráč Ondřej Puchmajer. Nerozhodný výsledek trval až do 81.min, ale pak se podruhé v zápase trefil Puchmajer, a o 2 minuty poté rozhodl na konečných 3:1 teprve 15-ti letý Matyáš Karas.

Utkání hodnotil Petr Novotný, asistent trenéra: „Do utkání jsme vstoupili aktivně a v desáté minutě jsme po dobré kombinaci šli do vedení. O pár minut později musel pro zranění odstoupit Lukáš Hronek a tato ztráta byla z celkového pohledu zřejmě zásadní. Od dvacáté minuty se hra vyrovnala. Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním udržet vedení a ještě přidat jednu branku, ale přišlo nedůsledné bránění na levé straně a domácí mužstvo krátce po zahájení druhého poločasu vyrovnalo. Klíčový okamžik nastal patnáct minut před koncem, kdy po rohovém kopu trefil Zdeněk Vrňák tyč a o chvilku později mohl i Petr Šmejkal skórovat. Vzápětí po špatné rozehrávce na pravé straně se dostal k míči velice šikovný a rychlý hráč domácích, který předložil tutovku a útočník domácích, který byl opět zcela volný, otočil průběh utkání. Za dvě minuty se celá akce opakovala, jako přes kopírák a opět úplně volný hráč zakončuje do prázdné branky. Do konce utkání jsme měli dvě vyložené šance, ale snížit a možná i vyrovnat, se nám nepodařilo. Domácí mužstvo si za vítězstvím šlo více. Určitě nás předčilo v bojovnosti a nasazení a využilo našich chyb v defenzivní činnosti.“