A-tým: SK Tochovice – TJ Nespeky 2:6 (0:3)

Relativně bezproblémové vítězství, a další tři body si do tabulky připsaly Nespeky, které vyhrály v Tochovicích vysoko 6:2. Dva slepené góly padly ve 14., resp. 15 minutě. V prvním případě se prosadil Filip Bílek a druhou branku přidal Zdeněk Vrňák. V obou případech gólovou přihrávku nachystal Martin Turek. Nechybělo mnoho, a ve 35. a 36.min mohly padnout další dva slepené góly. V prvním případě měl sólo Turek, a o chvilku později Bílek, ale gólově se prosadil až druhý jmenovaný – 0:3

Druhý poločas byl dlouho bez šancí. První náznak šance byl k vidění až v 65.min, ale střela tochovického Martina Pazderníka mířila přímo do rukavic gólmana Pettíka. Skóre se měnilo až čtvrt hodiny před koncem, opět to bylo dvakrát krátce po sobě. Prosadili se dva střídající hráči, nejprve Maršoun, a o chvilku později Petr Šmejkal. V obou případech asistoval Zdeněk Vrňák – 0:5. Nespeky toho soupeři po celý zápas moc nedovolily, ovšem v poslední desetiminutovce si počínaly poněkud lehkovážně a hned se to odrazilo i na výsledku. V 79.min prošel domácí Mourek středem hřiště přes tři naše hráče, a nakonec poslal gólovou přihrávku Matějkovi, který snížil na 1:5. O chvíli později chyboval gólman Pettík, a moc nechybělo, aby devatenáctiletý Alex Lojín přidal druhý gól. To co se nepovedlo příbramskému odchovanci, to se povedlo jeho spoluhráčům o tři minuty později. Po centru Matějky zakončoval do prázdné brány Vít Pospíšil – 2:5. Přesto jsme poslední slovo měli my. V nastaveném čase chybovali domácí v rozehrávce, míč získal Šmejkal, následně centroval Máca, Vrňák jen posunul vedle sebe a Maršoun svým druhým gólem uzavřel na konečných 2:6.

Utkání hodnotil asistent trenéra Petr Novotný: „Po celý zápas jsme byli lepším mužstvem a zaslouženě jsme si odvezli z Tochovic vítězství a tři body. Troufám si říci, že nám to tentokrát domácí mužstvo částečně usnadnilo, kdy s námi chtělo hrát otevřenou hru. My jsme byli velice produktivní a své šance proměnily. Jediné co se dá hráčům vytknout je nekoncentrovanost, kdy si zbytečně necháme za rozhodnutého stavu vstřelit dvě branky. Na dobré výkony v derby s Poříčím a v Tochovicích budeme chtít navázat v dalším utkání doma s Rakovníkem“

Záznam celého utkání najdete zde: Video ze zápasu Tochovice – Nespeky